Domy ve Zlatnické - Domy ve Zlatnické

Domy ve Zlatnické

Investor projektu, člen uskupení firem Credit Finance Group, Vám nabízí další fázi výstavby rezidenčního projektu, jehož realizace byla v září 2007 zahájena etapami Domy v Hradní a Domy v Cechovní na okraji východní části hlavního města Prahy, u obce Jenštejn, v místě s bohatou urbanistickou hodnotou a historií. Dominantou Jenštejna je gotický hrad založený spolu s vesnicí ve 14. století

Obec Jenštejn leží v nížinaté oblasti středočeské kotliny, asi 1 km za severovýchodní hranicí Prahy, cca 8 minut jízdy autem z obchodního centra Černý Most, a asi 15 minut jízdy autem z obchodního centra Letňany.
Uskupení společností při společnosti Credit Finance Group je seskupení několika společností specializující se převážně na rezidenční development. Před zahájením výstavby RD v Jenštejně úspěšně dokončila dva rezidenční bytové projekty (Kloboučnická: 109 bytů, dokončeno 2003 a Michelský Mlýn: 50 bytů, dokončeno 2005) nacházející se na území Prahy 4.
Výstavba první fáze projektu v podhradí Jenštejna v nově vybudovaných ulicích Hradní a Cechovní, která zahrnovala 140 rodinných řadových domů a bytů do osobního vlastnictví, byla zahájena na jaře 2005 a dokončena o dva roky později, na jaře 2007. Výsledkem společné práce developera, architektonické kanceláře a zkušených odborníků z oblasti nemovitostí vznikl koncept moderně navržených dvojpodlažních a trojpodlažních rodinných řadových domů s vlastní zahradou a garáží či parkovacím stáním.
Poslední 3 domy z první etapy uvolněny k prodeji. Více informací
zde
Cílem výstavby projektu v ulici Zlatnická je nabídnout zájemcům o nové bydlení, především mladým rodinám, alternativu bydlení v těsné blízkosti města, a přitom v těsném kontaktu s přírodou. Projektantem je architektonická kancelář R.U.A.
Stejně jako v případě první fáze výstavby byl i v případě první i druhé etapy projektu Domy ve Zlatnické kladen důraz na různorodost a barevnost. Na dostatečnou variabilitu první fáze výstavby (celkem osm typů domů) tak navazují i Domy ve Zlatnické s pěti typy rodinných řadových domů ve 12 půdorysných alternativách.
Nově vzniklé malé městečko s hlavními i vedlejšími komunikacemi tak přinese novým majitelům dostatek soukromí a klidu v těsném zázemí města. V poslední fázi výstavby se počítá také s náměstím, které bude zahrnovat objekty pro služby (restaurace, kavárny, obchody) a komunitní centrum.

Aktuální nabídka
Dokončené projekty

Zavolejte na infolinku
+420 775 916 073
+420 774 317 006
+420 724 520 639

Novinky
Jarní doprodej posledních volných domů

Jarní doprodej posledních volných domů více...

OBEC UŽ MÁ ŠKOLKU!

OBEC UŽ MÁ ŠKOLKU! více...

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013 více...

© 2011 - 2016 Credit Finance Group & Webarium s.r.o.